YAPIM AŞAMASINDA

Bu sayfa yapım aşamasındadır.

ÇALIŞMA GRUPLARIMIZ

İstanbul genelinde, değişik lokasyonlarda Tamer Karatekin ve kadromuzdaki diğer satranç antrenörleri eşliğinde çalışma gruplarımız devam etmektedir. Bazı grupların açılması için ön anlaşmalar yapılmış olup yeterli katılım sağlandığı takdirde çalışmalarımız başlayacaktır. Satranç yeteneği gelişimi hakkında en doğru şekilde bilgi almak, yakınınızdaki çalışma gruplarımıza katılmak ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Satranç antrenörü veya okulunuzun satrançta daha ileri seviyede gelişmesini isteyen bir öğretmen veya okul yöneticisi iseniz, bizimle işbirliği içerisinde yetiştirdiğiniz öğrencilerinizi turnuvalara daha üst seviyede hazırlamanız mümkün. Lütfen işbirliğimiz konusunda bizimle iletişime geçin.

  İstanbul genelinde Tamer Karatekin Satranç Akademisi çalışma gruplarımız şu şekildedir:   Çapa, Fındıkzade, Atakent (Arena Etüd Merkezi işbirliğiyle), Göktürk (Jüpiter Eğitim İşbirliğiyle), Arıköy Spor Kulubü, Bahçeköy, Bahçeşehir (Bahçeşehir Satranç Eğitim Merkezi işbirliğiyle), Bakırköy (AFEM Kültür Sanat Merkezi işbirliğiyle), İTÜ Spor Kulübü (Maslak Kampüsü), Ağaoğlu My World Europe (Başakşehir), Esenler   Ayrıca Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul İl Temsilciği pazar sabahı kursları da Tamer Karatekin tarafından yürütülmektedir. http://istanbul.tsf.org.tr/­egitimler/­egitim-programlar

ONLİNE ÇALIŞMALARIMIZ

Gerek yoğun okul programı, gerek ulaşımda kaybedilen zaman, gerekse de usta çalıştırıcılara ekonomik fiyatlara ulaşmaktaki zorluklardan ötürü online çalışmalar pek çok satranç çalışma programı içerisinde giderek daha fazla yer almaktadır. Başlangıç seviyesinden Türkiye derecesi yapmış öğrencilerimizin olduğu en üst seviyeye kadar çeşitli düzeyde online canlı grup derslerimiz mevcuttur. Yüz yüze çalışmalarla da desteklenen bu online çalışmalarımız, sizlerle haftada birden fazla kaliteli şekilde satranç çalışmamıza olanak sağlıyor.

 

Eğitimlerimiz, bizzat Tamer Karatekin ve pedagojik formasyona sahip tecrübeli satranç antrenörleri tarafından verilmektedir. Ayrıca sadece akademi öğrencilerimizin kullanımına açtığımız, özel geliştirilmiş satranç yazılımları, üst seviye video dersler ve canlı online dersler mevcuttur.

 

Online çalışmalarımız için önerimiz, yeni formatlanmış ve sadece satranç ve diğer akademik aktiviteler için bir bilgisayar edinmenizdir. Sade bir i3 veya i5 işlemcili bir dizüstü bilgisayar birkaç sene sürecek bir satranç çalışma programı için yeterli olacaktır. Yazılım kurulumlarınız ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Online çalışmalarımıza kayıt için takvimizden size uygun zamanı veya tercih ettiğiniz çalıştırıcıyı seçip bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Temel online çalışmalarımız için ücretimiz KDV dahil aylık 150TL’dir. Bu çalışma ayda 8 adet 40 dakikalık online grup çalışmasını içerir. Gruplarımız azami 10 kişiyle sınırlıdır. Derslere zamanında giriş için 10 dakika öncesinden bilgisayar başında olmanız önerilir. Sonbahar ve ilkbahar okul dönemleri boyunca devam eden çalışmalarımızın ücretini toplu ödemeniz halinde, aylık ücretimiz KDV dahil 125TL olacaktır. Daha üst seviye çalışmalarımızın zaman ve ücret bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.