ONLİNE ÇALIŞMALARIMIZ

Gerek yoğun okul programı, gerek ulaşımda kaybedilen zaman, gerekse de usta çalıştırıcılara ekonomik fiyatlara ulaşmaktaki zorluklardan ötürü online çalışmalar pek çok satranç çalışma programı içerisinde giderek daha fazla yer almaktadır. Başlangıç seviyesinden Türkiye derecesi yapmış öğrencilerimizin olduğu en üst seviyeye kadar çeşitli düzeyde online canlı grup derslerimiz mevcuttur. Yüz yüze çalışmalarla da desteklenen bu online çalışmalarımız, sizlerle haftada birden fazla kaliteli şekilde satranç çalışmamıza olanak sağlıyor.

 

Eğitimlerimiz, bizzat Tamer Karatekin ve pedagojik formasyona sahip tecrübeli satranç antrenörleri tarafından verilmektedir. Ayrıca sadece akademi öğrencilerimizin kullanımına açtığımız, özel geliştirilmiş satranç yazılımları, üst seviye video dersler ve canlı online dersler mevcuttur.

 

Online çalışmalarımız için önerimiz, yeni formatlanmış ve sadece satranç ve diğer akademik aktiviteler için bir bilgisayar edinmenizdir. Sade bir i3 veya i5 işlemcili bir dizüstü bilgisayar birkaç sene sürecek bir satranç çalışma programı için yeterli olacaktır. Yazılım kurulumlarınız ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Online çalışmalarımıza kayıt için takvimizden size uygun zamanı veya tercih ettiğiniz çalıştırıcıyı seçip bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Temel online çalışmalarımız için ücretimiz KDV dahil aylık 150TL’dir. Bu çalışma ayda 8 adet 40 dakikalık online grup çalışmasını içerir. Gruplarımız azami 10 kişiyle sınırlıdır. Derslere zamanında giriş için 10 dakika öncesinden bilgisayar başında olmanız önerilir. Sonbahar ve ilkbahar okul dönemleri boyunca devam eden çalışmalarımızın ücretini toplu ödemeniz halinde, aylık ücretimiz KDV dahil 125TL olacaktır. Daha üst seviye çalışmalarımızın zaman ve ücret bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.