ÇALIŞMA GRUPLARIMIZ

İstanbul genelinde, değişik lokasyonlarda Tamer Karatekin ve kadromuzdaki diğer satranç antrenörleri eşliğinde çalışma gruplarımız devam etmektedir. Bazı grupların açılması için ön anlaşmalar yapılmış olup yeterli katılım sağlandığı takdirde çalışmalarımız başlayacaktır. Satranç yeteneği gelişimi hakkında en doğru şekilde bilgi almak, yakınınızdaki çalışma gruplarımıza katılmak ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Satranç antrenörü veya okulunuzun satrançta daha ileri seviyede gelişmesini isteyen bir öğretmen veya okul yöneticisi iseniz, bizimle işbirliği içerisinde yetiştirdiğiniz öğrencilerinizi turnuvalara daha üst seviyede hazırlamanız mümkün. Lütfen işbirliğimiz konusunda bizimle iletişime geçin.

  İstanbul genelinde Tamer Karatekin Satranç Akademisi çalışma gruplarımız şu şekildedir:   Çapa, Fındıkzade, Atakent (Arena Etüd Merkezi işbirliğiyle), Göktürk (Jüpiter Eğitim İşbirliğiyle), Arıköy Spor Kulubü, Bahçeköy, Bahçeşehir (Bahçeşehir Satranç Eğitim Merkezi işbirliğiyle), Bakırköy (AFEM Kültür Sanat Merkezi işbirliğiyle), İTÜ Spor Kulübü (Maslak Kampüsü), Ağaoğlu My World Europe (Başakşehir), Esenler   Ayrıca Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul İl Temsilciği pazar sabahı kursları da Tamer Karatekin tarafından yürütülmektedir. http://istanbul.tsf.org.tr/­egitimler/­egitim-programlar